Skip to content Skip to footer

3 Pilíře

TEPELNÁ METODA CHRÁMU ZDRAVÍ JE ZALOŽENA NA 3 ZÁKLADNÍCH PILÍŘÍCH.

Složení slané bromo-jódové termální vody ze Salsomaggiore Terme

Solnobromojódová fosilní termální voda ze SALSOMAGGIORE TERME

REMINERALIZACE A TÓNOVÁNÍ

Pro nasbírání termální vody, která je světovým unikátem, je nutné sejít až téměř dva tisíce metrů hluboko. Ale stojí to za to: Fosilní termální voda je čistý a nekontaminovaný zdroj, který nikdy nepřišel do styku s lidskou činností.

Její chemické složení je bezkonkurenční: může se pochlubit koncentrací soli 154 gramů na litr (téměř pětkrát vyšší než ve Středozemním moři), bromu 0,25 a jódu 0,05 gramů. Navíc obsahuje lithium, vápník, hořčík a draslík, které se přidávají ke všem ostatním stopovým prvkům, které z něj dělají koncentrát života, zvláštní zdroj krásy a pohody pro celý organismus.

Účinky:

REMINERALIZACE A REVITALIZACE KOŽNÍ TKÁNĚ

DETOXINACE

REAKTIVACE A ZLEPŠENÍ OBĚHU

REDUKČNÍ ŮČINEK

Termální sůl z fosilní vody

ZE SALSOMAGGIORE TERME
BÍLÁ SUPERIOR KVALITA

Získává se z fosilní vody a může se pochlubit, díky rozkladu řas, které obývaly starověké moře, velmi silnou koncentrací jódu, bromu, sodíku, draslíku a stopových prvků.
Kvalita je také zaručena a garantována zvláštní rafinací se kterou je extrahována, což vede k tomu, že její kvalita je definována jako „superior“.
Její osmotické a drenážní vlastnosti zlepšující krevní oběh tím, že pomáhá zbavovat se přebytečných tekutin, podporuje redukci tukové hmoty a působí proti nedokonalostem pokožky. Její drsnost, která je zjemněna hladkostí oleje, umožňuje exkluzivní ošetření: Lissaggio – relax při kterém pohodu zaručují příjemné kontrasty.

Účinky:

OSMOTICKÝ A ODVODŇOVACÍ ÚČINEK

ZLEPŠENÍ OBĚHU

REDUKCE TUKOVÉ HMOTY

ODSTRANĚNÍ CELULITIDY

TN-CartelloVetrina-Fango-94x64_2020

Originální termální bahno

KONCENTROVÁNÉ SOLNOBROMJÓDOVOU TERMÁLNÍ SOLÍ

Původní bahno se získává bobtnáním a zráním přírodních čistých jílů smíchaných s fosilní termální vodou. Než bude připraveno k použití, musí mnoho měsíců odpočívat ve speciálních nádržích. Díky této dlouhé čekací době má velkou hodnotu. Pyšní se bohatým obsahem solnojódových minerálů, které jej činí mimořádně účinným a nepostradatelným pro dosažení čistícího a vyhlazujícího účinku na pokožku, stejně jako odvodnění nadbytečních tekutin a stimulaci krevního oběhu.

Obzvláště vhodné pro ošetření proti celulitidě a pro léčebné cykly zaměřené na redukci tukové hmoty, nachází také zajímavé uplatnění v relaxačních a drenážních procedurách kvůli špatné oběhové činnosti.

Účinky:

ČIŠTĚNÍ A ODVODNĚNÍ

POVRCHOVÉ VYHLAZENÍ VRCHNÍ VRSTVY POKOŽKY

ZPEVŇOVACÍ ÚČINEK

REDUKCE TUKOVÉ HMOTY

REAKTIVACE A ZLEPŠENÍ OBĚHU

Termální Metody

TERMÁLNÍ METODA

4 ESENCE

4 RITUÁLY