Skip to content Skip to footer

4 Rituály

RITUÁLY CHRÁMU ZDRAVÍ JSOU ČTYŘI SILNĚ RITUALIZOVANÉ PROCEDURY, NAVRŽENÉ K PŘÍPRAVĚ ZÁKAZNÍKA NA MAXIMÁLNÍ ÚROVEŇ POHODY A PŘIZPŮSOBENÍ PÉČE ČI OŠETŘENÍ.

RITUÁL
DEFINICE

Je nezbytné identifikovat podstatu potřebnou k provedení ošetření Il Tempio della Salute . Toto je velmi důležitý moment, protože objektivizuje klientovu potřebu a uvádí ho do emoce, která má silné sugestivní hodnoty. Je to okamžik, ve kterém člověk „poznává sám sebe“.

RITUÁL
VÍTÁNÍ

Před lázeňskými procedurami je nezbytné vytvořit „přechod“ mezi stresem z hektického života a wellness procedurou. Vytvořte dokonalou harmonii mysli a těla, abyste uvítali a vychutnali každý okamžik lázeňské léčby.

RITUÁL
OLEJOVÁNÍ

Je to exkluzivní rituál otevření celého funkčního ošetření. Olej pomáhá „dosáhnout duše“ – od pradávna se používá závoj ochranného oleje, aby odvrátil zlo – a je hluboce absorbován kůží a taktéž je spojený s myšlenkou „čištění“.

RITUÁL
ROZLOUČENÍ

Rituál na rozloučenou předchází ukončení ošetření tím, že zpečetí přínosy dosažené během ošetření a doprovází hosta z fáze hluboké relaxace do jemného a progresivního „probuzení“. Rituál završuje ošetření či masáž a zvyšuje vnímání konečné pohody a prodlužuje jeho účinky i v následujících dnech.

Termální Metody

TERMÁLNÍ METODA

3 PILÍŘE

4 ESENCE