Skip to content Skip to footer

PÉČE

Péče o tělo

Staří lídé říkali: “Ve zdravém těle zdravý duch”. Péče o tělo a rovnováhu je způsob jak znovu objevit onu harmonii, která se stává okem viditelnou a vyzařuje krásu. Péče o tělo Tempio della Salute je založeno na speciálních produktech a manualních dovednostech, které vedou dialog s kůží a myslí, aby pomohly znovu objevit skutečnou psychofyzickou pohodu. Nic není ponecháno náhodě, vše se točí kolem hledání jemné, dokonalé rovnováhy.

OBJEVTE DRUHY PÉČE

Lissaggio
s termální solí

Lissaggio je péče inspirovaná starodávnými tradicemi termálního čištění a kombinuje exfoliační, drenážní, detoxikační a redukční účinek termální soli s hydratačními a elastickými vlastnostmi vodního oleje.

Péče
originálním bahnem

Podporuje vylučování odpadních látek s detoxikačním účinkem , navrací stagnující tekutiny a stimuluje periferní oběh pro kombinovaný funkční účinek. Hostující hvězda: speciální originální bahno.

Teplo - Chlad

TERMÁLNÍ PÉČE S
VASKULARIZAČNÍM A FLUIDIFIKAČNÍM ÚČINKEM

Synergie, která zahrnuje vaskularizační působení tepla a příjemnou energii způsobenou chladem. Silně ritualizovaný, zlepšuje vaskularizaci a stimuluje mezibuněčnou výměnu, okysličení a detoxikaci.

Deadiva

TERMÁLNÍ PÉČE SE
ZPEVŇUJÍCÍM A ELASTIKAČNÍM ÚČINKEM

Kombinuje zpevňující a elastický účinek Antarktiky a vzácné fosilní vody s vysoce ritualizovanou maskou, schopnou navodit potěšení a pečovat o kožní tkáň.

Termální Bahno

TERMÁLNÍ PÉČE S INTENZIVNÍM REDUKČNÍM ÚČINKEM

Silný redukční účinek pro ty oblasti těla, které vyžadují zvláštní péči. Intenzivním působením originálního bahna, doplněným o vlastnosti krému Reduxia, dodává postavě novou krásu.

Osmóza

TERMÁLNÍ PÉČE S ODVODNĚNÍM

Podporuje mobilizaci stojatých a nadbytečných tekutin, podporuje normalizaci tkání a umožňuje obnovu a výměnu buněk, okysličení a funkční zotavení. Nezbytný pro nedokonalosti pokožky a celulitidu.

Ostatní Péče

PÉČE O OBLIČEJ

TERMOTERAPIE