Skip to content Skip to footer

PÉČE

Péče o obličej

Obličej odráží náš vnitřní svět a je neustále vystaven různým vlivům. Vyžaduje proto každodenní pozornost v kombinaci s odbornou péčí, kde fosilní termální voda se svými remineralizačními vlastnostmi nabízí rovnováhu a krásu. Ošetření obličeje Tempio della Salute je dokonale vybráno dle potřeb pleti, aby był zaručen ten nejlepší zážitek.
Účinnost, výsledky, ale také potěšení z hýčkání rukou odborníků.

OBJEVTE DRUHY PÉČE

Hydra

TERMÁLNÍ PÉČE S REGENERAČNÍM A VYVAŽUJÍCÍM ÚČINKEM

Určeno pro citlivou, dehydrovanou a “reaktivní” pleť, umožňuje znovu získat rovnováhu pleti. Obnovuje se správná úroveň hydratace. Vyvažuje se intová nerovnováha pokožky a tkáň se učí bránit se před vnějšími vlivy.

Equilibra

TERMÁLNÍ PÉČE S REBALANČNÍM A OČISTNÍM ÚČINKEM

Pro mastnou a nečistou pleť, zábal s termální vodou, gáza s léčivým bahnem, superhydratační, regenerační a kompenzační vlastnosti zaručené produkty, které přivádějí kožní tkáň zpět na optimální úroveň čistoty a hygieny.

Purifica

TERMÁLNÍ PÉČE S REGULAČNÍM A REVITALIZAČNÍM ÚČINKEM

Pro mastnou a seboroickou pleť, která potřebuje absorpční účinek. Využívá blahodární účinek fosilní vody a absorpční vlastnosti léčivého bahna.
Zábal, maska, síla séra a pleť se navrací ke své přirozenosti.

Rigenera

TERMÁLNÍ PÉČE S REGENERAČNÍM A TONIFIKAČNÍM ÚČINKEM

Pro obnovení tónu a kompaktnosti obličeje, působí proti známkám stárnutí. Začíná intenzivní hydratací kožní tkáně k dosažení okysličení a úplné regeneraci epidermis.

Suprema

TERMÁLNÍ PÉČE PRO RENOVACI S REVITALIZAČNÍM ÚČINKEM

Aktivace a ochrana, revitalizace a obrana, zdokonalená kompletní restrukturalizace kožní tkáně.
Suprema je péče určená pro méně mladou a náročnější pleť, která potřebuje evidentní zmírnění známek stárnutí a velmi cenný „efekt znovuzrození”.

Delicia

TERMÁLNÍ PÉČE S REKOMPAKTNÍM ÚČINKEM

Rozmazlovací péče v luxusní verzi. Kombinuje remineralizační a revitalizační vlastnosti fosilní termální vody s biostimulačním účinkem měděných peptidů (řízený šokový efekt) a regeneračním nábojem alginátové masky. Na závěr – masáž nejvyšší úrovně.

Ostatní Péče

PÉČE O TĚLO

TERMOTERAPIE