Skip to content Skip to footer

THERMAL SALT

Termální sůl prémiové kvality

249 ml

Popis

Termální sůl ze salsobromojodové fosilní vody Salsomaggiore Terme. Obsahuje koncentrát sodíku, bromu, jódu, lithia a draslíku pro krásu a zdraví pokožky a je vhodná pro všechny typy pleti obličeje a tělo. Má osmotické a vyvažující vlastnosti, zdokonalené intenzivním čistícím a drenážním účinkem.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: sodium chloride.

Další informace

odvodnění
remineralizace pokožky těla
zlepšení krevního oběhu
redukce nedokonalosti způsobených celulitidou

Smíchejte 2 nebo 3 polévkové lžíce produktu ve vaně a proveďte koupel asi 15 minut a vychutnávejte příjemný pocit lehkosti a uvolnění. Případně přimíchejte 2/3 Serica Thermal tělového oleje v misce. Naneste emulzi na 10 minut, aby směs produktů mohla působit, poté pečlivě opláchněte. Po opláchnutí se doporučuje použít tělový krém pro rekompenzaci suchosti způsobené detoxikační kúrou, jako je LACTEA nebo SUPREMO. Používejte 2/3x týdně, ráno nebo večer.