Skip to content Skip to footer

HUMUS

Maska pro normalizaci a zklidnění pleti

400 ml

Popis

Humus má konzistenci vodního gelu a zahrnuje veškerou vyrovnávací a normalizační sílu mikroorganismů, které žijí v kontaktních oblastech mezi řekou a mořem. Humus využívá remineralizační a regenerační vlastnosti fosilní termální vody Salsomaggiore Terme a kombinuje je s kompenzačním účinkem kožní iontové nerovnováhy, hlubokou hydratací, která minimalizuje transepidermální ztrátu vody (TEWL) a osmoprotektivním účinkem, který je schopen chránit pokožku před vysušením a dodává kožní tkáni elasticitu.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: aqua (water), glycerin, erythritol, glucose, homarine hci, chondrus crispus (carrageenan), xanthan gum, laureth-7, carbomer, sodium chloride, c13-14 isoparaffin, polyacrylamide, sodium hydroxide, caramel, ci 42090 (blue 1), disodium edta, dehydroacetic acid, benzyl alcohol.

Další informace

vyrovnává iontovou nerovnováhu pokožky
udržuje ideální úroveň vlhkosti pokožky a snižuje tewl
stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu

Rozetřete velké množství Humusu pomocí malého štětce. Nechte působit 15 minut, poté odstraňte. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.