Skip to content Skip to footer

OLEUM PER AQUAM

Speciální olej pro vířivky, relaxační koupele, masáž a parní lázně

400 ml

Popis

Oleum per Aquam je speciální olej v hydrodispergovatelné formě, ideální pro vířivky, relaxační koupele, specifické vyhlazující masáže těla (Lissaggi) a parní lázně. Vyznačuje se svou dispergovatelností ve vodě – zvláště zajímavá pro olej, protože umožňuje jeho rozmanité použití – a příjemnou texturou, díky níž je pokožka jemná a sametová. Jeho čistící a zvlhčující účinek se spojuje se změkčujícím a elastikačním působením na kožní tkáně.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna.
Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: hydrogenated polyisobutene, laureth-2 benzoate, ppg-15 stearyl ether, silybum marianum seed oil, isohexadecane, bht, nannochloropsis oculata extract, porphyra umbilicalis extract.

Další informace

jemné čištění, které respektuje hydrolipidový film pokožky
zlepšení bariérového efektu a ochrana před vnějšími agresemi
hydratační působení

Do misky nalijte potřebné množství OLEUM PER AQUAM, přidejte preferovanou Esenci a promíchejte. Poté směs přidejte do termální soli pro masáž těla (Lissaggi)nebo nalijte do lázně s horkou vodou pro aromatickou koupel. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.