Skip to content Skip to footer

OSMOSIS

Tekutá termální sůl pro odvodnění a detox těla

1000 ml

Popis

Osmosis je nezbytný produkt pro léčbu nedokonalostí spojených s lipodystrofií nebo celulitidou. Může se pochlubit texturou opravdu příjemného gelu, nasyceného termální solí získanou z fosilní termální vody ze Salsomaggiore Terme. Takové bohatství umožňuje silné osmotické působení, které má pozitivní účinky na celou kožní tkáň. Osmosis čerpá vodu z podkožních tkání, poskytuje výjimečný odvodňovací, detoxikační a redukční účinek. Mezitím pročišťuje tělo tím, že odstraňuje stagnující odpady vznikající při metabolických procesech.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: aqua (water), sodium chloride, hydroxypropyl guar, propylene glycol, caffeine, theophylline, butylene glycol, tea-lauryl sulfate, sodium benzoate, ascophyllum nodosum extract, disodium edta, escin, lactic acid, pseudoalteromonas ferment extract, caramel, salicylic acid, ci 42090 (blue 1), sodium hydroxide, ci 14700 (red 4)

Další informace

zmírňuje nedokonalosti celulitidy
poskytuje odvodňovací, detoxikační a čistící účinek
zvyšuje mikrocirkulaci

Naneste asi 200 ml Osmosis zahřáté v bain-marie na ošetřovaná místa, poté zakryjte kartenem a nechte 20 minut v teple. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.