Skip to content Skip to footer

CALIDUM

Hřejivý olej pro stimulaci mikrocirkulace a redukci celulitidy

400 ml

Popis

Calidum je exkluzivní hřejivý olej určený ke zlepšení mikrocirkulace a podpoře lipolýzy, čímž pomáhá působit proti nedokonalostem způsobeným lipodystrofií nebo celulitidou. Několik sekund po aplikaci Calidum uvolňuje příjemný pocit tepla, který se rozlévá po celé pokožce. V tom spočívá jeho vazodilatační působení, které má pozitivní vliv na krevní oběh a pocit únavy, který obvykle souvisí s nástupem celulitidy.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: caprylic/capric triglyceride, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, zea mays (corn) germ oil, helianthus annuus (sunflower) seed oil, argania spinosa kernel oil, tocopheryl acetate, capsicum annuum fruit extract, silybum marianum seed oil, glycine soja (soybean) seed extract, daucus carota sativa (carrot) root extract, lactobacillus/capsicum frutescens fruit ferment extract, porphyra umbilicalis extract, nannochloropsis oculata extract, aqua (water), bht, bha.

Další informace

minimalizuje nedokonalosti celulitidy a obnovuje tvar pleti
zvyšuje mikrocirkulaci
stimuluje lipolýzu

Naneste přiměřené množství přípravku na ošetřovaná místa a nechte vstřebat jemnou masáží. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření