Skip to content Skip to footer

PROZIMA

Enzymatický čisticí přípravek s papainem

200 ml

Popis

Prozima je speciální čisticí prostředek, který provádí enzymatickou exfoliaci díky papainu. Gel účinně  obnovuje epidermis a  stará se o obnovení rovnováhy a udržení správné mikroflóry pleti a její ekosystému. V kombinaci s remineralizačními a obnovujícími vlastnostmi termální vody Salsomaggiore Terme Fossil, umožňují kožní tkáni znovu získat optimální funkčnost a optimalizovat benefity následného ošetření.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Varování: používejte na neporušenou pokožku. Vyhněte se očnímu okolí.

Složení: aqua (water), glycerin, sodium cocoyl glycinate, acrylates copolymer, sodium coco-sulfate, cocamidopropyl betaine, maltodextrin, parfum (fragrance), sodium chloride, inulin, hydroxyacetophenone, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, papain, mica, hydrolyzed yeast protein, sodium phytate, butylene glycol, pentylene glycol, sodium hydroxide, sodium benzoate, ci 77491 (iron oxide), ci 77891 (titanium dioxide)

Další informace

čistící účinky
enzymatická exfoliace
ochrana kožní mikroflóry

Naneste na navlhčenou pokožku a v případě potřeby jemně vmasírujte. Poté důkladně opláchněte. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.