Skip to content Skip to footer

ORIGINAL THERMAL MUD

Termální bahno s bromojodovou solí

1000 ml

Popis

Původní bahno se získává smícháním zvláště čistých bentonitových jílů a fosilní termální vody Salsomaggiore Terme obohacené o termální sůl. Jejími vlastnostmi jsou plasticita, která umožňuje dokonalé rozložení na ošetřovaná místa, a tepelná kapacita, která umožňuje postupné uvolňování tepla do těla. Vzácné detoxikační, čistící a osmotické vlastnosti dělají z Original Thermal Mud ideální produkt pro celé tělo.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna.
Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: aqua (water), solum fullonum (fuller’s earth), bentonite, sodium chloride, hydrogenated polyisobutene, propylene glycol, pseudoalteromonas ferment extract, rissoella verruculosa extract, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, sodium hydroxide, triethanolamine, citric acid, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, benzoic acid, dehydroacetic acid, salicylic acid, sodium benzoate, potassium sorbate.

Další informace

provádí tonizační a modelovací činnost
snižuje ukládání tuku
reaktivuje a zvyšuje cirkulaci
provádí drenážní a čistící účinek
provádí vyhlazení pleti

Zahřejte ve vodní lázni, naneste na ošetřovaná místa podle léčebných protokolů a zabalte. Nechte působit 20 minut (nejlépe pod teplou přikrývkou), poté opláchněte. Pro správné použití produktu se podívejte na protokoly ošetření.