Skip to content Skip to footer

OLEA

Čistící olej s olivovými plody

400 ml

Popis

Velmi jemný čisticí olej, který účinně odstraňuje make-up a nečistoty z obličeje s ohledem na hydrolipidický film pleti. Olea je profesionální přípravek ideální pro čištění všech typů pleti a to i té nejnáročnější a citlivé. Nadměrně neodmašťuje a dodává cenné funkční složky již od prvních fází ošetření. Exkluzivní oleje extrahované z plodů oliv vynikají mezi obsaženými funkčními složkami svými hydratačními, sametovými a antioxidačními vlastnostmi. Přítomnost minerálů zapojených do syntézy kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů podporuje celkovou regeneraci pokožky.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: glycerin, aqua (water), isononyl isononanoate, octyldodeceth-25, olea europaea (olive) fruit oil, ascophyllum nodosum extract, polyacrylamide, c13-14 isoparaffin, laureth-7, butylene glycol, sodium hydroxide, disodium edta, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

Další informace

jemné a šetrné čištění hydrolipidového filmu
hydratační působení
odstraňování make-upu

Jemně vmasírujte tenkou vrstvu Olea na vlhký obličej. Opláchněte vlažnou vodou. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.