Skip to content Skip to footer

THERMAL FOSSIL WATER

Remineralizující a tonizující termalní bromo-jodova voda

2000 ml

Popis

Koncentrát Života

Fosilní voda obohacená o prvky soli, bromu a jódu z městečka Salsomaggiore Terme se získává z útrob Země z hloubky 1000 a 2000 metrů a nazývá se „fosilní“, protože představuje pozůstatek starověkého prehistorického moře. Voda z tohoto moře nikdy nepřišla do kontaktu s lidskou činností: je velmi čistá a bez jakýchkoliv známek znečištění. Nedostane se k ní ani déšť. A protože se nemůže obnovovat, je omezená v množství a velmi vzácná.

A POZOR, tato voda, velmi bohatá na řasy a mořský život, díky geologickému rozmaru uvězněná pod zemí si v průběhu staletí uchovala skvělé vlastnosti, které ji předurčují k tomu, aby byla titulována skutečnou matkou wellness.

Její vlastnosti jsou vědecky ověřené a zajišťují remineralizační, revitalizační, detoxikační a reaktivační účinek. Z tohoto důvodu je fosilní voda nezbytná při každém ošetření Il Tempio della Salute – ať už je určeno na obličej nebo tělo.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna.
Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: aqua (water), sodium chloride, (bromo-iodine thermal water 100%).

Další informace

Oblast

,

Účinky

, , , ,

aktivace oběhu
revitalizace
remineralizační účinek
detoxikanty
redukce škodlivých látek

Pro správné použití produktu se řiďte návodem k použití.