Skip to content Skip to footer

ARGANIA

Arganový olej pro aromatické masáže

400 ml

Popis

Argania je přírodní arganový olej, extrahovaný z plodů Argania Spinosa, stromu rozšířeného v suchých oblastech Maroka. Jeho speciální vlastnosti z něj dělají exkluzivní produkt, nezbytný pro blahodárnou aromatickou masáž s přidanou hodnotou. Ve skutečnosti jako cenný dynamizátor pokožky pozoruhodně zlepšuje hydrataci pokožky tím, že zvyšuje její ochranu před vnějšími agresemi a volnými radikály. Jeho změkčující vlastnosti umožňují učinit kožní tkáň pružnou, hladkou a hedvábnou.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, argania spinosa kernel oil, prunus persica kernel (peach) oil, persea gratissima (avocado) oil, tocopheryl acetate, bht.

Další informace

hydratuje do hloubky a dlouhodobě
obnovuje a znovu vyrovnává hydrolipidový film
chrání pokožku před vnějšími vlivy

Arganii naneste na ošetřovaná místa a nechte vstřebat za pomoci jemné masáže. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.