Skip to content Skip to footer

DEA

Tělová alginátová máska s mentolem pro remineralizaci a revitalizací

360 ml

Popis

Prášková maska, která na pokožce tuhne a vytváří tak odlitek schopný zvýšit účinek funkčních složek a podporuje uvolňování stopových prvků a minerálních solí obsažených v alginátech a křemelině. Mentol se svými změkčujícími a osvěžujícími vlastnostmi působí dekongestantně, tonizuje a má kryogenní účinky, čímž zlepšuje siluetu.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: diatomaceous earth, algin, calcium sulfate, tetrasodium pyrophosphate, cyamopsis tetragonolobus (guar) gum, menthol, silica, ci 77891 (titanium dioxide), ci 77288 (chromium hydroxide green), ci 42090 (blue 1 lake).

Další informace

okluzivní účinek
zlepšení vlastností léčebných funkčních složek
dekongestivní a povzbuzující účinek

Pro každou ošetřovanou oblast smíchejte 80 g Dea s 200 ml vody – nejlépe destilované – a 50 ml Fossil Water pro každou ošetřovanou oblast. Směs naneste na ošetřovanou oblast (břicho, vnitřní strana stehen, hýžďový sval, paže, prsa) a nechte působit alespoň 20 minut. Odstraňte masku a zbytky odstraňte vlhkým hadříkem. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.