Skip to content Skip to footer

DELITIA

Pleťová maska s algináty a mořským kolagenem

300 ml

Popis

Alginátová maska je vyrobená tak, aby vytvořila na obličeji odlitek bohatý na stopové prvky, minerální sůl a mořský kolagen. Používá se po aplikaci Fossil Salt-Brom-Jod Water a séra, zvyšuje jejich účinek. Jeho speciální struktura navíc zpomaluje TEWL (transepidermální ztrátu vody), vytváří ochranný film a také díky přítomnosti kyseliny hyaluronové zlepšuje hydrataci pokožky. Po aplikaci je pokožka sametová, elastická, jakoby „nabušená“.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: diatomaceous earth, algin, calcium sulfate, cyamopsis tetragonolobus (guar) gum, tetrasodium pyrophosphate, hydrolyzed collagen, mica, parfum (fragrance), sodium hyaluronate, ci 77007 (ultramarines), ci 77891 (titanium dioxide), ci 77491 (iron oxides).

Další informace

okluzivní účinek
zlepšení vlastností funkčních složek léčby
zlepšení hydratace pokožky

Smíchejte 20 g Delitia se 40 ml vody – nejlépe destilované – a 20 ml Fossil Water. Naneste masku na celý obličej (kromě očí) a nechte působit asi 15 minut. Odstraňte masku a zbytky odstraňte vlhkým hadříkem. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.