Skip to content Skip to footer

THERMAL SALT

Termální sůl prémiové kvality z Salsomaggiore

1000 ml

Popis

Prémiová kvalita

Získává se z neznečištěné vody Salsomaggiore Terme a může se pochlubit bezkonkurenční koncentrací jódu, brómu, sodíku, draslíku a stopových prvků, díky kterým je jedinečná a neuvěřitelně účinná díky rozkladu řas, které obývaly staré moře před miliony let. Tato přidaná hodnota je také zaručena koncentračním procesem a zvláštní rafinací, kterou je extrahována, díky čemuž lze tuto sůl definovat jako „superior“ a chlubit se výjimečnou jemností pro nezaměnitelný pocit i při exfoliaci.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna.
Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: sodium chloride.

Další informace

provádí osmotický a drenážní účinek
zvyšuje cirkulaci
snižuje ukládání tuku
působí proti celulitidě

Bromo-jódová termální sůl může být smíchána s olejem nebo rozpuštěna ve vodě podle pracovního protokolu. Pro správné použití produktu se řiďte léčebnými protokoly.