Skip to content Skip to footer

FLUCTUA

Koncentrát pro intenzivní odvodnění

1999 ml

Popis

Fluctua je určena pro bandážování oblastí těla, kde dochází ke stagnaci tekutin a zadržování vody. Obsachuje termální fosilní vodu Salsomaggiore Terme s funkční složkou extrahovanou z okvětních lístků hořkého pomeranče, aby provedla intenzivní drenážní účinek založený na reaktivaci mikrocirkulace pokožky. Její použití v léčebných protokolech Il Tempio della Salute pomáhá tělu znovu získat harmonii a rovnováhu s příjemným pocitem „prázdnoty“.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: aqua (water), glycerin, pentylene glycol, propanediol, butylene glycol, citrus aurantium amara (bitter orange) flower extract, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol.

Další informace

intenzivní odvodňovací účinek
stimulace a reaktivace mikrocirkulace pokožky
efekt vyprázdnění a lehkosti

Nasajte elastický obvaz Il Tempio della Salute a vytvořte postupný kompresní obvaz. Nechte působit asi 30 minut, poté sejměte a pokračujte podle postupu. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.