Skip to content Skip to footer

LIPOSCULPTURA TERMALE

Dvoufázové lipolytické a drenážní sérum

70 ml

Popis

Liposculptura Termale má intenzivní lipolytický účinek spojený s intenzivním drenážním efektem. Použití produktu ve funkčních ošetřeních Il Tempio della Salute zajišťuje remodelační účinek s estetickými výhodami ve smyslu zmírnění nedokonalostí souvisejících s celulitidou a redefinice postavy. Přítomnost extraktů z květu hořkého pomerančovníku a Lythrum Salicaria umožňuje účinnou lipolytickou a dekongestační synergii, zatímco kyselina hyaluronová zlepšuje otoky pokožky a dodává jí pevnost. Salsomaggiore Terme Fossil Water dodává pokožce všechny stopové prvky nezbytné pro optimální výsledky.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: aqua (water), ethylhexyl stearate, isododecane, propanediol, butylene glycol, pentylene glycol, maltodextrin, sodium hyaluronate, sodium chloride, citrus aurantium amara (bitter orange) flower extract, citric acid, lythrum salicaria extract, sodium phytate, sodium benzoate, potassium sorbate, sodium dehydroacetate

Další informace

zmírnění nedokonalostí způsobených velulitidou
intenzivní lipolytický účinek
drenážní účinek

Před použitím dobře protřepejte. Naneste na ošetřovaná místa a vmasírujte. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.