Skip to content Skip to footer

GRAVITAS

Masážní krém pro pneumatickou masáž s antigravitačním účinkem pro tělo a obličej

500 ml

Popis

Speciální receptura bohatá na cukr Pullulan pro pneumatickou masáž s antigravitačním účinkem. Gravitas má strukturu, která současně přilne k rukám operátora a kůži ošetřovaného subjektu, což umožňuje provádět specifické manévry expanze, které reaktivují četné fyziologické kožní funkce. Na obličeji to má za následek zlepšení oválu a uvolnění svalů; na těle,  dochází k stimulaci mikrocirkulace a odvodu tekutin, se zřejmými esteticko-funkčními výhodami. Phytosqualane zajišťuje trvalou hydrataci a zanechává pokožku revitalizovanou a zdravou.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: aqua (water), pullulan, pentylene glycol, squalane, parfum (fragrance), c13-14 isoparaffin, ethylhexylglycerin, mica, laureth-7, triethoxycaprylylsilane, polyacrylamide, phenoxyethanol, benzyl salicylate, benzyl alcohol, linalool, ci 77491 (iron oxide), ci 77891 (titanium dioxide)

Další informace

pneumatická masáž
zlepšení kožního turgoru
revitalizovaná a zdravá pleť

Aplikujte přípravek na ošetřovaná místa a metodicky provádějte pneumatickou masáž. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.