Skip to content Skip to footer

OZOLEA

Ozonizovaný olej

30 ml

Popis

Regenerační a energizující schopnost ozónu je obsažena v tomto oleji, který je formulován tak, aby zlepšil vlastnosti ostatních funkčních složek ošetření. Ozón je stimulující energetický rezervoár, vhodný pro obličej a tělo, ze kterého může kožní tkáň čerpat, aby lépe plnila své vlastní funkce, a tak znovu objevila efektivitu a pohodu.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Varování: typická vůně ozónu je zárukou obsahu kyslíku a aktivity. Vyhněte se očnímu okolí a sliznicím.

Složení: sesamum indicum (sesame) seed oil, ozonized sesame seed oil, tocopherol, mentha piperita (peppermint) oil, glycine soja (soybean) oil, lavandula angustifolia (lavender) oil, linalool, limonene.

Další informace

dynamizující a biostimulační účinek
energie a revitalizace pleti
optimalizace funkčnosti ostatních léčebných činností

Aplikujte na kritická místa a masírujte poklepáváním a manuálními dovednostmi do vstřebání. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.