Skip to content Skip to footer

OXIGENA

Revitalizační olej s nativním kyslíkem

400 ml

Popis

Oxigena je speciální olej pro energizující, revitalizační masáž, schopný přinést důležité výhody celé kožní tkáni. Jeho speciální struktura zaručuje ideální hladkost a usnadňuje vstřebávání funkčních složek v něm obsažených. Mezi nimi hraje primární roli ozonovaný slunečnicový olej, který umožňuje vyrobit látku stejně účinnou jako těkavou – jako je ozón – připravenou k použití a biologicky dostupnou. Oxigena působí tak, že energizuje buňky, podporuje vitalitu tkáně z hlediska regenerace a reorganizuje celou strukturu pokožky.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Složení: caprylic/capric triglyceride, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, argania spinosa kernel oil, silybum marianum seed oil, ozonized sunflower seed oil, parfum (fragrance), nannochloropsis oculata extract, porphyra umbilicalis extract, aqua (water), tocopheryl acetate, bht, benzyl salicylate, linalool, geraniol, citronellol, ci 61565 (green 6), ci 60725 (violet 2).

Další informace

energizující účinek
intenzivní hydratace
remodelace postavy

Naneste přiměřené množství přípravku na ošetřovaná místa a pokračujte v energizující a revitalizační masáži. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.