Skip to content Skip to footer

AUREO SCRUB

Termální solný tělový scrub

500 ml

Popis

Obnovující působení pro přípravu pokožky na ošetření díky účinnému a kalibrovanému peelingu, zaručenému mikrogranulemi bílé termální soli prémiové kvality. Aureo využívá hydratační a hedvábné vlastnosti Omega 3 a 6 a regenerační a elastifikační vlastnosti mrkvového oleje, aby epidermis dodal jas a sametový a hebký omak. Používá se při ošetření těla Il Tempio della Salute a je ideálním výchozím bodem pro funkční cesty se správnou kombinací účinnosti a smyslovosti.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna.
Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku. Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Varování: K použití pouze na neporušenou pokožku.

Složení: sodium chloride, caprylic/capric triglyceride, parfum (fragrance), mica, olus oil (vegetable oil), zea mays (corn) germ oil, lecithin, daucus carota sativa (carrot) root extract, tocopherol, camelina sativa seed oil, ascorbyl palmitate, aqua (water), citric acid, coumarin, geraniol, citronellol, alpha-isomethyl ionone, ci 77491 (iron oxide), ci 77891 (titanium dioxide)

Další informace

exfoliace a obnova pokožky
hedvábný efekt
pleť je připravena pro následné funkční produkty

Naneste dostatečné množství produktu na ošetřovaná místa a masírujte podle metody, poté odstraňte. Pro správné použití produktu se podívejte do léčebných listů.